O firmie

Jesteśmy firmą powstałą w 1995 roku. Od samego początku zajmujemy się sprzedażą detaliczną artykułów tekstylnych i pościelowych. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o jakość oferowanego asortymentu oraz obsługa klienta na wysokim poziomie sprawiają, że sklepy firmowe „Świat Pościeli” są nie tylko rozpoznawalne przez mieszkańców Tarnowa, ale również miejscowości położonych z dala od miasta. Posiadamy w swojej ofercie bogaty asortyment kołder, poduszek, prześcieradeł, pościeli, ręczników, piżam, szlafroków, narzut, kocy, ścierek, poszewek, w różnych rozmiarach i kolorach.

Zróżnicowanie cenowe pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Nasze sklepy zlokalizowane w punktach miasta w bezpośredniej bliskości parkingów pozwalają do nas dotrzeć klientom zmotoryzowanym po wymarzony produkt bez żadnego problemu. Przy większych zakupach istnieje możliwość podjechania po zakupiony towar pod sam sklep.

Produkty najwyższej jakości
Oferujemy klientom produkty najlepszej jakości. Bazujemy na sprawdzonych, polskich producentach z wieloletnim doświadczeniem.
Usługi dodatkowe
Oferujemy usługi dodatkowe tj. pomiar okien u klienta, montaż karniszy, szycie na wymiar oraz haft na wybranych produktach.
Doskonała lokalizacja
Nasze sklepy znajdują się w dogodnych lokalizacjach.